Олег Ляшко вважає себе переможцем на виборах у Чернігівській області

Учора, 25 жовтня, паралельно з місцевими виборами, на окрузі №208 (Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони та частина Ічнянського району) відбувалося голосування на проміжних виборах до Верховної ради.

Цей депутатський мандат звільнився після смерті Валерія Давиденка, який переміг на окрузі у 2019 році. Його знайшли у травні 2020 року застреленим у офісі в Києві. Поліція досі розслідує справу.

Участь у проміжних виборах взяли 18 кандидатів. Серед них – і лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який вже перемагав на цьому окрузі у 2012 році.

Після завершення роботи дільниць Олег Ляшко оголосив, що це «наша спільна перемога» і заявив про повернення до Верховної ради.

Пізніше він виклав о соціальних мережах відеозвернення. У ньому політик заявив, що за екзит-полами виграв вибори на окрузі, «незважаючи на масштабні фальсифікації і сітки від партії влади», але тепер отримав інформацію про те, що «Службі безпеки дали команду фальсифікувати результати».

Наразі виборча комісія підраховує голоси. За результатами обробки 10,05 % бюлетенів попереду два кандидати: Анатолій Гунько від «Слуги народу» (35,8 %) та Олег Ляшко (34,04 %). В абсолютних цифрах розрив на цьому етапі складає усього лише 73 голоси. Долю мандата може вирішити кілька голосів.

Источник

Новости Чернигова