Олександр Шибирин став начальником Чернігівського ТЦК та СП

Наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України бойового офіцера — полковника Олександра Шибирина, призначили начальником Чернігівського обласного ТЦК та СП.

Про це повідомляє Чернігівський ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Олександр Шибирин народився 31 грудня 1977 року у Чернігові у родині військовослужбовця. У 1996 році закінчив Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, а у 2000 році — Одеський інститут Сухопутних військ ЗС України (нині — Військова академія міста Одеси). Військову службу розпочав на посаді командира роти одного з підрозділів ЗС України. Надалі проходив службу в навчальному центрі «Партнерство заради миру» на різних посадах.

Крім того, за сприянням британських радників у Центральній та Східній Європі полковник Олександр Шибирин проходив навчання на курсах підготовки інструкторів у Чехії, а вже у 2004 році виконував завдання у складі підрозділу цивільно-військового співробітництва в Іраку. Після повернення проходив службу в одному з підрозділів навчального центру "Партнерство заради миру" міжнародного центру миротворчості та безпеки Командування Сухопутних військ ЗС України.

З жовтня 2013 року Олександр Віталійович був направлений до Афганістану для проходження служби на посаді старшого офіцера групи військової допомоги, а через певний час — у Центр оперативних стандартів і методики підготовки ЗС України.

З початком російсько-української війни у 2014 році долучився до захисту Батьківщини. Відтоді неодноразово брав безпосередню участь у бойових діях на Сході України.

З першого дня повномасштабного вторгнення Росії на територію України Олександр Шибирин став на оборону рідної Чернігівщини, а після її звільнення від окупантів був призначений на посаду командира тактичної групи "Мена", де під його керівництвом здійснювалися заходи щодо забезпечення обороноздатності Новгород-Сіверського та Корюківського районів.

Олександр Шибирин нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Фото — Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Источник

Новости Чернигова