ОПЗЖ у Чернігові не заборонили

Чернігівська міська рада не підтримала петицію партії «Національний корпус» про заборону «Опозиційної платформи – За життя».

 

«За» її розгляд проголосувало лише 9 депутатів із 39.

 

З вимогою включити це питання до порядку денного 6-ї сесії виступив автор петиції, керівник чернігівського штабу «Національного корпусу» Олександр Тарнавський. Його та інших патріотів обурює проросійська позиція партії Медведчука в умовах війни з Росією.

 

Відтак зареєстрував електронну петицію, яку підтримали понад 250 чернігівців. У ній Тарнавській пропонує депутатам міської ради звернутися до Міністерства юстиції з проханням заборонити партію «кума Путіна».

 

Відповідь мерія мала надати до 10 березня. Минуло 2 тижні. Аби пришвидшити процес, «Національний Корпус» ініціював ще й звернення до депутатського корпусу з вимогою виключити зі складу виконкому міської ради представника ОПЗЖ Вадима Антошина. Долучилися партнери з «Правого сектору» та деяких громадських об`єднань. Разом прийшли підтримати Тарнавського до сесійної зали. Говорили емоційно, називали Антошина «покидьком, що недостойний бути у виконкомі».

 

«Є інформація, що він організовував проплачені акції проти збільшення тарифів, куди збирали безхатьків за гроші. До того ж, постійно каже неправду ніби був якимось «полководцем» на Майдані», — заявив Тарнавський.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЛУГА НАРОДУ, ОПЗЖ ТА ПАРТІЯ СМЕШКА: НЕЛОГІЧНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ СОЮЗ СТАВИТЬ ПРИЛУКИ ПЕРЕД СТРАШНОЮ ЗАГРОЗОЮ

 

Після провалу голосування по петиції мер Владислав Атрошенко оголосив: питання про Антошина винесуть на наступну сесію.

 

Нагадаємо, раніше Тарнавський та його опонент, голова регіональної парторганізації ОПЗЖ Віталій Голець припускали, що петиція успішно «пройде» через сесію. Про те, що шансів у неї немає, говорив політичний оглядач Юрій Паперний.

 

Фото – Олександр Тарнавський

 

Источник

Новости Чернигова