Особливості оновлення продуктів BAS

Сучасні бухгалтерські програми та програмне забезпечення з автоматизації бізнесу значно полегшують життя бухгалтерам та управлінцям, але лише за умови постійної підтримки актуальності цих програмних продуктів. Тобто, програмне забезпечення потрібно своєчасно оновлювати. Інакше воно втрачає свою функціональну цінність, а в деяких випадках взагалі перестає відповідати порядку денному. Що саме нам дає оновлення програм BAS та як це правильно робити, буде розглянуто в даному матеріалі.

Для чого потрібно оновлювати BAS?

Будь-яке серйозне програмне забезпечення (особливо це стосується таких складних програмних комплексів, як софт з автоматизації бізнес-процесів) постійно змінюється відповідно до вимог законодавства і потреб споживачів.

Програмісти компанії-розробника постійно працюють над удосконаленням ПЗ, додають нові функції, допрацьовують форми, усувають виявлені проблеми й таке інше. Якщо вам потрібно оновити програмні продукти BAS, можна скористатися посиланням https://www.1c.kiev.ua/ua/service/1c-update/, де є вся необхідна інформація з цього приводу.

Що саме дає нам оновлення програм з автоматизації бізнесу:

  • покращення/розширення функціонала;
  • оновлення законодавчої бази;
  • доповнення та зміни у формах (звітності + первинних документів);
  • виправлення помилок, виявлених у попередніх версіях.

Будь-яке актуальне ПЗ з часом втрачає свою актуальність. Щодо автоматизації бізнесу, це твердження слід помножити на 5. Постійно змінюється законодавча база, самі бізнес розвивається, з’являються нові правила гри. І виграє лише той, хто йде в ногу з часом.

Що потрібно знати з приводу оновлення BAS?

В переважній більшості випадків оновлення програм BAS виконують спеціалісти. Теоретично це може зробити і звичайний користувач, але на практиці ніхто не стане ризикувати, оскільки неправильне виконання апгрейда може мати згубні наслідки.

Особливо це стосується нетипових версій BAS (програмних модифікацій, які були доопрацьовані та оптимізовані під конкретного користувача). В такому випадку оновленням програми має займатися виключно програміст. Бажано спеціаліст компанії, яка встановлювала та налаштовувала програму.

Якщо спробувати здійснити оновлення BAS самостійно, не будучи кваліфікованим спеціалістом, можна просто втратити базу та частину функцій, а також збити налаштування під індивідуальні потреби підприємства.

В результаті доведеться витрачати зайві кошти на відновлення даних, налаштування функцій та поновлення конфігурації. Щоб двічі не платити, краще одразу довірити цю роботу спеціалісту.

Новости Чернигова