Остаточні результати виборів депутатів Чернігівської міської ради та міського голови Чернігова будуть після вихідних

Чернігівська територіальна виборча комісія (ТВК) у понеділок, 2 листопада, оголосить результати місцевих виборів, які пройшли 25 жовтня. Втім, це станеться, якщо не буде виявлено помилок у протоколах дільничних комісій, повідомляє «Суспільне.Чернігів» з посиланням на голову ТВК Олексія Сікача.

За словами Олексія Сікача, наразі усі 123 дільниці вже здали протоколи. Але станом на 17:00 четверга, 29 жовтня, 8 протоколів з виборів депутатів до обласної ради перебувають у відповідних дільничних комісіях на уточненні.

Заплановано, що у п’ятницю, 30 жовтня, на засіданні комісії відбудеться прийом цих протоколів. Після їх обробки вже міська комісія буде встановлювати результати виборів.

– Якщо не буде помилок, то, відповідно, ми зможемо в понеділок оголосити результати. Якщо будуть виникати питання, то цей процес, можливо, може розтягнутися на декілька днів, – сказав Олексій Сікач.

Нагадаємо, закон зобов’язує порахувати голоси не пізніше, ніж за 11 днів після дати виборів і офіційно оприлюднити результати ще протягом наступних 6 днів.

Суспільне. Чернігів

Источник

Новости Чернигова