П’ять лікарень Чернігівщини співпрацюватимуть із закладами охорони здоров’я Німеччини

На Чернігівщині 5 лікарень співпрацюватимуть із закладами охорони здоров’я Німеччини. Відповідні Меморандуми керівники установ та уповноважені особи підписали 9 травня та 10 травня в межах другого Міжнародного саміту міст і регіонів на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

 

Безпосередньо сьогодні – в ході робочого візиту на Чернігівщину Міністра науки, культури, федеральних і європейських справ федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія Беттіни Мартін.

 

Відтак, обмін досвідом та практиками відбуватиметься між Чернігівською обласною, Обласною психоневрологічною, Обласною дитячою, Чернігівською міською лікарнею № 3, Корюківською ЦРЛ та Медичним центром Ростокського університету й Університетською лікарнею Грайфсвальда.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕДИЧНІ ІНСТИТУТИ КИЄВА ОТРИМАЛИ ЦІННІ ВАНТАЖІ ВІД ВАЛЕРІЯ ДУБІЛЯ ТА БЛАГОДІЙНИКІВ

 

В’ячеслав Чаус подякував за допомогу Німеччині, в тому числі федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія, з якою ОВА підписала Спільну декларацію про наміри щодо співробітництва. Так, минулого місяця від партнерів до громад надійшли ноутбуки для навчальних закладів. Наразі узгоджуються умови допомоги з ремонтом укриттів. У планах – організація в червні відпочинкового табору для дітей з прикордоння Чернігівщини.

 

Одним із пріоритетних напрямів допомоги німецька сторона вбачає ментальне здоров’я. Нині вже триває активна робота у сфері охорони здоров’я в межах проєкту із психотерапії, психосоціальної допомоги та реабілітації «SOLOMIYA».

 

Джерело — пресслужба Чернігівської ОВА.

 

Источник

Новости Чернигова