Павлюк про загрозу з Білорусі: Кордон – суцільні мінні поля, наведено артилерію ЗСУ


Павлюк про загрозу з Білорусі: Кордон – суцільні мінні поля, наведено артилерію ЗСУ

Олександр Павлюк (Скріншот)

У разі повторної спроби окупантів наступати на Київ Сили оборони України розраховують зупинити їх ще на кордоні Білорусі, і для цього ведуться відповідні роботи. Про це в інтерв’ю на телемарафоні заявив командувач угрупування сил та засобів оборони столиці генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Він наголосив, що Україна постійно відстежує весь рух підрозділів армії РФ, їх нові точки дислокації та полігони, тому, на його думку, військово-політичне керівництво матиме час для сповіщення громадян у разі повторної спроби РФ наступати на столицю.

«Ми створили угруповання на кордоні з Білоруссю, яке готове гідно зустріти ворога. Київська область досить потужно підготувалася до можливого нового наступу. Це кілька рубежів довкола Києва загальною протяжністю близько 1000 км, де на основі фортифікаційних позицій, довгострокових оборонних споруд створена потужна система оборони, і так просто пройти буде неможливо», – сказав Павлюк.

За словами командувача обороною столиці, весь кордон України з Білоруссю зараз являє собою «суцільні завали та мінні поля», щоб пройти які ворогам знадобляться зусилля.

«До того ж, по них сплановані вогні артилерії, робота від снайперських груп до мобільних вогневих груп. Ми не плануємо пропустити їх далі кордону», – заявив Павлюк.

  • 20 грудня генерал Наєв заявив, що загроза з Білорусі поступово зростає. Але зараз потенціалу РФ у цій країні вистачить лише тактичні події з обмеженими цілями.
  • Україна зміцнює кордон та мінує місцевість, запевняє ДПСУ. США обіцяють відреагувати, якщо Білорусь надасть додаткову допомогу Росії для війни проти України.
  • За даними ДПСУ, зараз у Білорусі перебувають до 10 500 російських військових, і більшість з них – далеко від кордону.

Читайте також: Загроза зростає. Які сили Росія розмістила у Білорусі – і на що вони здатні

Джерело