Пенсіонерка з Сосниці пошила більше сотні пар валянок для ЗСУ

Більше сотні пар валянків пошила жителька Сосниці, що на Корюківщині, Тетяна Авраменко для ЗСУ.

 

Почала шити ще узимку 2014 року на замовлення волонтерів із села Чорнотичі. Тоді пошила сотню пар теплих валянок. Тканину привозили волонтери. Нині знову взялась за цю кропітку роботу і знову на прохання волонтерів з нашої громади.

 

Тетяні Авраменко пішов 72-й рік. Вже і рукам важко, і зір слабшає. До того ж пошиття валянок – це трудомістка робота. Добре, що машинку купила тоді, як розпродували обладнання у побуткомбінаті, вона асовська, шиє і шкіряні куртки, і джинсові.

 

Майстриня радіє з того, що може бути корисною, що вносить свій великий вклад у наближення перемоги. Вона відкладає всі людські замовлення і в першу чергу шиє для бійців ЗСУ.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЖИТЕЛЬКА СОСНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧИЛА 100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

 

 

“Замовлень дуже багато. Тільки пошила 15 штук для одного замовлення, як вже має інше, а на черзі ще два”, — розповідає жінка.

 

Швидкій роботі заважають перебої у електропостачанні. Але коли і нема світла,

 

Тетяна Андріївна не сидить без діла – кроїть, настилає. А тільки увімкнулось світло, відразу до машини.

 

“Одного дня, думаю, нема світла у 8 годин вечора, ляжу раніше спати, раніше прокинуся. Тоді через півгодини загорілося. Скочила з постелі і до машини. Шила поки було світло, до півночі. Тоді лягла, а о 4-ій ранку прокинулася, нема світла, прилежала, а о 5-ій загорілося, швиденько за машину”, – так про свій день розповідає майстриня.

 

Джерело — Сосницька громада.

 

Источник