Перебуває у жахливому стані: у Чернігові планують знести будівлю колишньої дитячої стоматполіклініки

Будівлю колишньої дитячої стоматологічної поліклініки, що розташовувалася на вулиці Княжій, планують знести, повідомляє інтернет-видання 0462.ua.

 

Про плани зі знесення будинку, який також відомий як пам’ятка історії «будинок письменника Глєба Успенського», стало відомо 8 лютого під час позачергової сесії Чернігівської міської ради.

 

Питання щодо долі будівлі підняв депутат Віталій Голець, який зазначив, що майже два роки, після того, як будівля постраждала через обстріл під час облоги міста російськими окупантами, колишня поліклініка перебуває у жахливому стані.

 

«Були офіційно розглянуті різні варіанти щодо того, що нам далі там робити», — розповів про роботу влади над питанням будинку-пам’ятки в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОНАД МІЛЬЙОН НА ВБИРАЛЬНЮ: У ЧЕРНІГОВІ ХОЧУТЬ ВІДБУДУВАТИ ЗРУЙНОВАНИЙ РОСІЯНАМИ ТУАЛЕТ

 

Втім, як з’ясувалося під час подальшого обговорення, будівлю все ж планують знести, а «різні варіанти» стосуються саме майбутнього ділянки, на якій вона знаходиться:

 

«На сьогодні є всі відповідні висновки про те, що (будинок, — прим.) не підлягає відбудові. Документи надіслані  у міністерство (культури та інформаційної політики, — прим.) для того, щоб зняти з реєстру пам’яток з подальшими діями з визначення того, що саме на цьому місці буде відбуватися», — розповів депутат міської ради Владислав Кухар.

 

Згодом Олександр Ломако підкреслив, що, хоча щодо того як використати будівлю можуть існувати варіанти (вочевидь, мова йшла про нове будівництво), сам будинок точно потребує знесення.

 

За словами в.о. міського голови, можливо, у міській раді буде створена робоча група з питання майбутнього будинку на Княжій.

 

Фото — 0462.ua.

 

Источник

Новости Чернигова