Пересаджені ялинки на в’їзді до Чернігова не прижилися

Комунальне підприємство «Чернігівбудінвест» у співпраці з юридичним відділом Чернігівської міської ради має забезпечити списання коштів, які були задепоновані забудовником для пересадки чотирьох ялинок.

Таке доручення керівники підприємства та відділу отримали під час робочої наради у мерії від міського голови Владислава Атрошенка.

Мер наголосив, що жодна з пересаджених у січні цього року ялинок не прижилися і не мають шансів вижити. Тож тепер, відповідно до домовленостей із корпорацією «Укрсівербуд», місто може використати 120 тисяч гривень як відновлювальну вартість цих чотирьох дерев.

Нагадаємо, ялинки до січня 2020 року росли біля будівлі типографського комплексу «Десна» на проспекті Перемоги (біля перехрестя з вул. Хлібопекарською). Там через початок будівництва багатоповерхового будинку, забудовнику необхідно було знести 4 ялинки. Їх вирішили не просто зрубати, а пересадити до підніжжя Катерининської церкви – праворуч від траси на в’їзді в Чернігів

Щоб убезпечити дерева від загибелі, забудовник задепонував на рахунках комунального «Чернігівбудінвест» 120 тисяч гривень на випадок загибелі ялинок. Якби вони прижилися – гроші би забудовнику повернулися.

У разі ж загибелі дерев, ці гроші, відповідно до домовленостей, мають піти на висадку нових зелених насаджень – як відновлювальна вартість за знесення ялинок.

– Місце правильне ми обрали. Там мають бути дерева. Але не прижилися. Виправимо ситуацію за рахунок коштів не бюджетних, – резюмував міський голова.

Источник

Новости Чернигова