Переваги та особливості вибору повербанків від Baseus

Після серії ракетних ударів ситуація погіршується. Не дивлячись на те, що постійно проводяться ремонтні роботи, це зовсім не означає, що вдасться повністю відновити енергетичну систему. Вже зараз приступили до будівництва більш захищених систем, але як і раніше спостерігається суттєвий дефіцит електроенергії. Щоб завжди бути на зв'язку, варто мати не лише заряджений смартфон, але й повербанк.

 

Параметри вибору повербанків

 

Найголовніший параметр – ємність пристрою, бо саме вона вказує на те, скільки разів можна зарядити мобільний телефон. Для розрахунку найменшої ємності існує формула, за якою потрібно ємність батареї смартфона помножити на 1,5. Якщо ємність акумулятора телефону складає 5000, то для одного заряду достатньо буде повербанку з ємністю 7500. Найкращим серед конкурентів варто вважати повербанк Baseus, який чудово себе зарекомендував.

 

Свою діяльність компанія Baseus почала у 2011 році, але на той час виготовляла аксесуари для мобільних телефонів, зокрема скло та чохли. У 2019 році відбувся ребрединг компанії та суттєво розширилася лінійка продукції. Завдяки цьому в асортименті бренда з'явилися повербанки.

 

Якщо ви плануєте надовго залишатися без світла, або виїжджати на природу далеко від цивілізації, варто обрати power bank з високою ємністю від магазину Retromagaz. Наразі є чудові моделі, які відрізняються високою вагою, а також ємністю. Додатковою перевагою стане наявність екрану або індикатора, який вказує на кількість заряду, що залишилася.

 

Переваги power bank від Baseus

 

Головне гасло компанії – це зробити життя юзерів простішим та цікавішим. Розробники стежать за ситуацією на ринку та з задоволення втілюють в життя найновіші задуми. Компанія вважає, що техніка повинна бути не лише функціональною, але й простою у використанні. Тому зазвичай на power bank від Baseus вказана ємність, а також міститься екран, з позначенням кількості заряду. Це дозволяє моніторити ситуацію та вчасно поставити пристрій на зарядку.

 

Технічні характеристики та особливості power bank від Baseus:

 

— Більшість моделей мають декілька роз'ємів USB, що дозволяє заряджати одночасно не один, а одразу декілька гаджетів.

 

— Заряджати пристрій можна, використовуючи не лише стандартний мікро USB роз'єм, але й type-c.

 

— Це оптимальний варіант для всієї родини, так як з використанням power bank можна зарядити будь-який пристрій.

 

У більшості випадків корпус повербанка виготовляють з матового пластика, щоб на ньому не залишалося відбитків пальців та забруднень. Прилади підтримують функцію швидкої зарядки, тому можна зарядити смартфон всього за одну годину.

 

 

Источник