Перевірив хід будівництва фортифікацій на прикордонні: Зеленський відвідав Чернігівщину

Президент України Володимир Зеленський 5 квітня відвідав Чернігівщину та перевірив хід будівництва фортифікацій на прикордонні області, — пише Суспільне Чернігів.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Чернігівщина. Будівництво фортифікацій. Терміни виконання робіт і надійність – головне. Вдячний усім, хто залучений!”, — йдеться у повідомленні.

Він оглянув залізобетонні конструкції, траншеї, бліндажі, місця для ведення вогню, окопи для БТРів, протитанковий рів. Опорний пункт, який обладнано невибуховими загородженнями для стримування техніки ворога, йдеться на сайті Офісу Президента.

Президенту доповіли про будівництво трьох ліній рубежів оборони в регіоні. За словами начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса, в області нарощується капітальна фортифікація. Зокрема, на всій ділянці кордону з Росією та Білоруссю створили суцільну смугу невибухових перешкод, мінні загородження та розгалужену мережу опорних пунктів. Читайте також: “Міста Героїв. Чернігівщина”: у Чернігові погасили нові марки з Ніжином

Нагадаємо, що наразі на Чернігівщині на всій ділянці державного кордону триває будівництво фортифікаційних споруд. За попередніми розрахунками, загальна вартість робіт – близько 1,5 млрд гривень.

Про це під час брифінгу 21 березня сказав начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Фото: Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Источник

Новости Чернигова