Перші проблеми на виборах у Чернігові: черги, неправильні бюлетені та незаконні опитувальники від Зеленського

У Чернігові, як і по всій Україні стартували місцеві вибори. У нашому місті поки що серйозних ексцесів немає, але чернігівці вкрай незадоволені організацією виборчого процесу.

Незаконне опитування від президента

Під окремими виборчими дільницями перебувають невідомі з бланками з п’ятьма питаннями, які раніше були анонсовані президентом.

Жодної юридичної сили ці папери не мають. Більше того – вони є незаконною агітацією. А закон про вибори не передбачає жодних опитувань крім зареєстрованих екзит-полів. Тож чернігівці масово ігнорують ці опитування, а також забирають бланки з собою.

Черги на дільницях

Зранку на ряді дільниць у Чернігові спостерігалися великі черги. Через це процес волевиявлення значно розтягується у часі.

Зокрема, директор ринку «Нива» Олег Мороз поскаржився на своїй сторінці у Фейсбук, що витратив більше ніж півгодини на те, щоб виконати свій громадянський обов’язок.

«Это не голосование – это АД! 40 минут чтобы дойти до выдачи бюллетнев. Многие разворачиваются и уходят», – написав він.

Неправильні бюлетені та зачинена дільниця

Три виборчі у Чернігові отримали неправильні бюлетені з переплутаними прізвищами кандидатів у депутати до Чернігівської міської ради.

Про це через соціальні мережі повідомив кандидат у депутати Дмитро Блауш. За його словами на дільниці, що розташовані у школі №6, на території АТП-2528 і ще на одній, не вказаній, надійшли бюлетені, які не можуть бути використані.

Справа у тому, що навпроти партій у бюлетенях до Чернігівської міської ради надруковані не ті прізвища кандидатів, які мали би бути.

Дмитро Блауш запропонував чернігівцям не ігнорувати вибори і підтримати хоча би партію, не обираючи конкретного прізвища її представника.

Источник

Новости Чернигова