Під’їзд до Чернігова з боку столиці став безпечнішим

На автомобільній дорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі на транспортній розв’язці між селом Ягідне та Південним під’їздом до Чернігова оновлено металеве бар’єрне огородження, повідомили у Службі автомобільних доріг.

Основний транспортний потік по цій розв’язці – це легкові авто та пасажирські автобуси. Вантажівки тут їздять не часто, оскільки на мосту через річку Десна на в’їзді до Чернігова обмежено рух транспорту загальна маса якого більш ніж 18 тонн.

Для підвищення безпеки дорожнього руху старе заіржавіле металеве бар’єрне огородження (МБО) замінено на нове оцинковане зі світловідбиваючими вставками.

На розв’язці на дорозі М-01 встановлено понад 1400 метрів одностороннього та понад 400 метрів двостороннього огородження. На всі елементи бар’єру нанесене покриття методом гарячого цинкування, що забезпечує максимально можливий термін служби в порівнянні з іншими способами антикорозійної обробки.

Раніше для підвищення безпеки дорожнього руху на під’їзді до цієї транспортної розв’язки зі сторони Іванівки було встановлено демпферну систему – амортизаційний пристрій, що слугує для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Під час лобового зіткнення демпферна система поглинає енергію удару шляхом поступової деформації внутрішніх елементів, які приводять в дію зовнішні балки, складаючи їх телескопічно. Найголовніше – не прошиває машину наскрізь.

Можливість травмування водія та пасажирів під час зіткнення зводиться до мінімуму. При бічних наїздах система функціонує як стандартне дорожнє бар’єрне огородження.

Довідка

МБО – важливий елемент безпеки дорожнього руху. Така огорожа використовується для запобігання виїзду автомобіля за межі дорожнього полотна і для гасіння енергії удару при зіткненні з ним. 

Бар’єрні огорожі – це конструкція, що складається з секцій балки, стійок, консолей. Секції балки виготовляються із спеціального гнутого профілю, стійки дорожні виготовляються із сталевого С – образного профілю або двотавра. Для з’єднання секцій балок металевих огорож між собою застосовують болти.

Служба автомобільних доріг

Источник

Новости Чернигова