Під Києвом дали старт «земельному» референдуму. ФОТО

Збори відбулися у селі Березівка, що на Київщині. У них взяли участь представники всіх регіонів України.

До організації всеукраїнського волевиявлення за народною ініціативою зголосилися долучитися 17 тисяч людей. Ініціативну групу «земельного референдуму»  було вирішено утворити в кількості  11 тисяч учасників, які невдовзі розпочнуть збір 3 мільйонів підписів.

Одним з ідеологів референдуму виступає лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Вона зазначила, що з 1 липня набуває чинності закон, ухвалений Верховною Радою за поданням президента, яким передбачено розпродаж української землі – не в інтересах фермерів і вітчизняних сільгоспвиробників, як в інших цивілізованих країнах, а «реальний дерибан української землі».

«Як би не було важко, ми з вами пройшли всі важкі процедури закону про референдум. Ми з вами вистояли, зробили все. І зараз у нас практично бездоганно витримані всі вимоги закону. Я хочу подякувати вам за те, що сьогодні завдяки вашій активності ми дали старт всеукраїнському референдуму проти розпродажу сільськогосподарської землі. І я переконана, що з вашою силою переконливості, з вашою вірою, з вашим патріотизмом ви піднімете всю Україну. Я в вас вірю і знаю, що у нас з вами все вийде. А наша мета – красива щаслива європейська Україна з щасливими українцями. Так і буде. Слава Україні!» – заявила на завершення зборів ініціативної групи Юлія Тимошенко.

Чернігівська делегація налічувала близько 600 людей. Як зазначив народний депутат з Чернігівщини, заступник лідера партії «Батьківщина» Валерій Дубіль, влада не повинна знехтувати думкою українців.

«Сьогодні ми пересвідчилися, що українці готові захищати свою землю. Тут присутні всі регіони України, і це не лише представники партії Батьківщина, а й фермери, військові, багато молоді.

Я впевнений, що референдум має відбутися. Влада не може собі дозволити знехтувати думкою мільйонів людей.

Зараз в усьому світі велику увагу країни приділяють своїй продовольчій безпеці. В Україні ж навпаки — нинішня влада хоче спустити українську землю-годувальницю з молотка», — зазначив Валерій Дубіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАРДЕП ВАЛЕРІЙ ДУБІЛЬ ВВАЖАЄ, ЩО НАРОД НА РЕФЕРЕНДУМІ МАЄ ВИЗНАЧИТИСЯ З ПИТАННЯМ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ ВІДЕО

На зборах члени ініціативної групи одноголосно підтримали формулювання питання майбутнього референдуму, яке звучатиме так:

«Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?»

Источник