Під Прилуками реконструюють «Міст молодят»

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту — 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

Про це повідомляє пресслужба САД в Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.

У жовтні 2020 рух цією ділянкою дороги Н-07 Київ — Суми — Юнаківка було закрито у зв'язку з реконструкцією шляхопроводу над залізницею під Прилуками. На мосту через Удай, що знаходиться за кілометр від колій, також почали демонтажні роботи.

Старий міст був розібораний. Збудувана об'їздна дорога. Наразі підрядник почав влаштовувати залізобетонні буронабивні палі під нову штучну споруду.

Оновлений міст через річку Удай під Прилуками повністю відповідатиме сучасним нормам безпеки та транспортних навантажень. Буде встановлено нові опори, проговона будова, на мосту влаштують шар гідроізоляції, заасфальтують проїзну частину, проведуть антикорозійний захист конструкцій, укріплять укоси земляного полотна, облаштують водовідвід, відремонтують підходи до мосту, встановлять бар'єрне огородження та мостову огорожу, облаштують дорожню обстановку.

Підрядна організація — ТОВ «ШБУ-77».

На час реконструкції організовано об'їзд місця виконання дорожніх робіт по маршруту:

— Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин (ділянка Прилуки — Монастирище);

— Т-25-27 Бобровиця — Свидовець — Новий Биків — Ічня (ділянка Монастирище — Ічня);

— Т-25-24 Борзна — Ічня — Прилуки (ділянка Ічня — Ярова Білещина).

У 2021 році в рамках програми "Велике Будівництво" Н-07 Київ — Суми — Юнаківка по Чернігівській області планується продовжити капітальний ремонт траси і реконструкцію п'яти штучних споруд. Загальна протяжність дороги по території Чернігіівської області — 143 км.

В рамках Програми президента України «Велике будівництво» у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Источник

Новости Чернигова