Підрозділи поліції Чернігівщини цілодобово відкриті для громадян та можуть слугувати пунктами обігріву

Всі відділи та відділення поліції на території Чернігівської області працюють 24/4: поліція запрошує громадян, які потребують допомоги та обігріву.

На час аварійного відключення електроенергії поліцейські продовжують працювати в посиленому режимі. Для забезпечення правопорядку і безпеки по всій області в посиленому режимі патрулюють додаткові наряди поліції.

Не всім жителям Чернігівщини повернули світло

– Маршрути патрулювання правоохоронців наближено до об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, місць скупчення людей, Пунктів незламності. Якщо вам необхідна допомога – телефонуйте «102», звертайтеся до наряду поліції або до найближчого відділку: там ви завжди зможете зігрітися, випити гарячого чаю чи кави, зарядити мобільні телефони. Ми збільшили поліцейську присутність на вулицях, аби ви почувалися в безпеці, та разом з усіма правоохоронними відомствами Чернігівщини щомиті готові прийти на допомогу, – говорить начальник ГУНП у Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Нагадаємо, що адресу найближчого до вас Пункту зручно шукати на сайті http://nezlamnist.gov.ua Знайти найближчий ПН вам завжди допоможе поліцейський.

Джерело: Поліція Чернігівщини

Tags

Источник