Підрозділи тероборони кілька днів будуть виконувати навчально-бойові завдання на території Чернігова

З 12 по 26 травня на Чернігівщині проходять збори підрозділів територіальної оборони. З суботи, 22 травня, по 25 травня в рамках цих зборів відбуватиметься практичне виконання навчально-бойових завдань шляхом виставлення блокпостів на в’їзді до міста Чернігова з боку м. Київ, м. Мена та селища Ріпки.

Додатково резервісти територіальної оборони спільно з представниками національної поліції та національної гвардії патрулюватимуть в районах залізничного вокзалу, Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської міської ради.

Окрім того, посилять охорону об’єктів органу місцевого самоврядування, а саме Чернігівської районної ради (вул. Шевченка, 48). 

Про це повідомив військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Олег Гончарук.

Чернігівців просять взяти до уваги цю інформацію та зберігати спокій, якщо вони стануть свідками цих навчань. Їх учасники будуть у військовій формі зі знаками розрізнення підрозділів національної поліції, національної гвардії та тероборони України.

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

Источник