Підсумки туристичного сезону 2020: з-закордону до Чернігова найбільше приїжджало росіян, білорусів та французів

Управління культури та туризму Чернігівської міськради підвело підсумки туристичного сезону 2020 року. За словами його начальника Олександра Шевчука, найбільше українських туристів приїжджає у Чернігів з Київської області. Приїжджають відпочивати в обласному центрі й жителі Чернігівщини: 40% від загальної кількості всіх туристів. Відвідують місто легенд і туристи з Одеської, Миколаївської та Полтавської областей.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Найбільша кількість туристів – 67% — перебували у місті один день, 9% — залишались на два дні.

Серед іноземних туристів переважали росіяни, білоруси та французи.

Зазначається, що за період цьогорічного турсезону до Чернігівського туристичного інформаційного центру звернулися 973 відвідувачі, які отримували інформаційну послугу, а також екскурсію по місту.

За період з січня по жовтень поточного року профільним управлінням та ТІЦ була проведена й низка заходів. Зокрема, робота Казкового новорічного містечка, школи амбасадорів і гідів. А під час роботи в онлайн-режимі – реалізований проєкт про 12 відомих людей Чернігова, запрацював туристичний сайт міста, таксисти пройшли курси та стали Амбасадорами, розпочалася робота над гастросувенірами тощо.

Источник

Новости Чернигова