Пил із Сахари в Ніжині: чи відчули його місцеві мешканці (Опитування)

1 квітня до України дістався пил із Сахари. Його принесла хвиля тепла із західного Середземномор’я, пояснювали синоптики. Цей пил створює ефект затуманеного неба, в приземному шарі може спостерігатися імла. Украй погана ситуація з пилом спостерігалася в столиці. Дороги добряче замело, а видимість під час поїздки на авто була мінімальною. Цей пил не оминув і Ніжин.

Журналісти MYNIZHYN цікавилися чи відчули ніжинці африканський пил в місті.

Столиця відчула найбільше

2 квітня у Києві істотно погіршилася погода через пил із африканської пустелі. У місцевих телеграм-каналах мешканці публікували багато відео, де відобржено наслідки негоди. На кадрах видно, що вулиці столиці вкрито хмарами з пилу, а власники автомобілів публікували поточні ситуації на дорогах. На доданок, Укргідрометцентру повідомляв, що на 2 квітня в столиці очікувалися пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності), що лише ускладнило ситуацію.

Пил із Сахари в Києві Автор: УНІАН

Пил із Сахари в Києві Автор: УНІАН

Пил із Сахари в Києві Автор: УНІАН

Пил із Сахари в Києві Автор: УНІАН

Пил із Сахари в Києві Автор: УНІАН

Чи відчули пил із Сахари ніжинці

2-3 квітня на вулицях міста було надзвичайно вітряно й пилом огортало все, до того ж, не тільки з пустелі, а й нашим, “ніжинським”. Для того, щоб з’ясувати чи відчули ніжинці появу цього пилу, ми провели опитування у нашому Телеграм-каналі, Вайбері та на сторінці Фейсбук.

Фото: Опитування у Вайбер.

Источник

Новости Чернигова