Пінополістирол та його унікальні особливості

Пінополістирол – це сучасний матеріал, який використовується для теплоізоляції різних об’єктів, виготовлення упаковки та інших виробів. Він має невелику вагу, добре ізолює тепло та звук, а також має високу міцність при невеликій густині.

Матеріал отримують шляхом розпушення полістирольної смоли, яка піддається спеціальному обробленню та нагріванню, під час якого утворюються маленькі пухлинки. Тому пінополістирол має піноподібну структуру. Саме вона надає матеріалу зазначені характеристики. Придбати якісний пінополістирол можна на сайті магазину «Будінмаг» за посиланням https://budinmag.com.ua/uteplitel/penopolistirol/ у будь-якій кількості. Представлений там товар відповідає діючим вимогам, що підтверджується дійсними сертифікатами.

Структура пінополістиролу

Пінополістирол та сфера його застосування

Пінополістирол завдяки своїм відмінним теплоізоляційним властивостям доступній вартості та простій технології виготовлення затребуваний в різних сферах:

  • він широко використовується в будівництві для ізоляції стін, покрівель, підлог, фундаментів тощо;
  • з матеріалу роблять захисну упаковку для різноманітних товарів, так як він має достатню міцність, щоб захистити їх від пошкоджень під час транспортування та зберігання;
  • пінополістирол часто використовується для виготовлення моделей, макетів, декоративних виробів;
  • у медичній сфері він може використовуватися для виготовлення підлокітників, ортопедичних виробів, індивідуальних заготовок для протезів;
  • часто матеріал застосовується для створення упаковки для їжі, так як він зберігає тепло і має невелику вагу.

Пінополістирол, що має більшу щільність, відрізняється твердістю. Такий матеріал можна використовувати навіть для зміцнення фундаменту. А для оздоблювальних робіт більше підходить пінополістирол з невеликою щільністю (EPS), оскільки він легко набуває потрібної форми.

Це далеко не всі сфери застосування пінополістиролу. Цей універсальний матеріал став затребуваним у багатьох галузях промисловості та в різних господарських секторах.

Де зробити замовлення

Придбати пінополістирол по найвигіднішій ціні можна в интернет-магазині «Будінмаг». В його асортименті є першокласні будівельні матеріали, які мають високі експлуатаційні характеристики. Для замовлення продукції необхідно залишити свою заявку на сайті або зв’язатися з менеджерами телефоном. У найкоротші терміни вони спакують товари та відправлять їх за вказаною адресою. Крім того, професійні консультанти інтернет-магазину нададуть кваліфіковані відповіді на запитання, що стосуються особливостей представлених товарів та допоможуть вибрати ті, які відповідають всім побажанням клієнта.

Новости Чернигова