Питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон буде розглянуте на засіданні Ставки – Данілов

КИЇВ. 8 березня. УНН. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що на найближчому засіданні Ставки головнокомандувача розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон, передає УНН.

Цитата

“На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливості відрядження за кордон, треба обов’язково повертатися. У нас був прикрий приклад, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні — шість людей поїхали представляти країну як артисти. На жаль, вони не повернулися в Україну. Ба більше, зухвало починають коментувати і викладати в соцмережі, що вони такі розумні, що хтось має воювати… На засіданні Ставки, яке буде найближчим часом скликано за дорученням президента, питання — хто, скільки, які відомства давали дозволи, буде на порядку денному. Міністри матимуть звіти на засідання Ставки”, — сказав він.

Данілов наголосив, що підтримує зміни до законодавства, які спрямовані на “посилення цих процесів” — умов виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

Додамо

Під час воєнного стану та оголошення мобілізації заборонено виїзд з країни чоловіків, громадян України призовного віку, що визначено законодавством.

До осіб, яким тимчасово надається сприяння у отримання дозволу на перетин кордону та що знаходиться в сфері повноважень МКІП, належать діячі сфери культури та інформації, які мають на меті виїзду захист та популяризацію інтересів держави України на міжнародній арені, з обов’язковим поверненням в країну.

Нагадаємо

Відомий український стендап-комік Андрій Щегель розповів, що втік до Туреччини під час війни та відзначився скандальними заявами про Україну та її захисників.

У Міністерстві культури та інформаційної політики заявили, що дії коміка Андрія Щегеля з порушенням правил перетину кордону є неприпустимими в умовах воєнного стану. Зазначена особа, яка порушила надане їй право виїзду за кордон, перебувала в складі групи, якій було надано тимчасовий дозвіл.

Джерело: УНН

Новости Чернигова