Плани на зимовий період та нагальні потреби ЗСУ: Залужний поговорив із генералом США Чарльзом Брауном

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном. Обговорили наші плани на зимовий період та окремо зупинилися на нагальних потребах українського війська, передає УНН.

Цитата

«Детально розповів про обстановку на фронті. Авдіївський, Купʼянський та Марʼїнський напрямки залишаються найгарячішими. Ситуація складна, контрольована.

Водночас Збройні Сили України продовжують ведення наступальних дій на визначених напрямках та завдають противнику значних втрат у живій силі та техніці.

З генералом Брауном також обговорили наші плани на зимовий період та окремо зупинилися на нагальних потребах українського війська. Передусім йдеться про снаряди, засоби протиповітряної оборони та БПлА», — повідомив Залужний у Telegram.

Додамо

Крім того, за словами Залужного, «обговорили питання підготовки наших військовослужбовців та відновлення боєздатності підрозділів».

Головнокомандувач ЗСУ «висловив подяку американським партнерам за підтримку та допомогу Україні в боротьбі з російським агресором».

Джерело: УНН

Новости Чернигова