Пляжна вечірка: купальники, квіти і море

В ряді готелів та курортних закладів Єгипту, Туреччини, ОАЕ та інших туристичних країн активно практикуються пляжні вечірки для відпочивальників, де аніматори створюють справжнє свято для туристів на березі моря або басейну. Багато декорацій у вигляді квіткових композицій, зрозумілий дрес-код, де потрібен лише жіночий купальник або чоловічі пляжні шорти та обов’язково тематика заходу. Так чому ж не перенести такий досвід на організацію власного свята в межах свого міста й провести дійсно незабутній день народження або інше свято, наслідуючи приклад курортних готелів?

 

Гавайська вечірка біля води: живі квіти та квіткові принти

 

Найпростіше організувати та провести пляжну вечірку саме в гавайському стилі, адже все що треба для антуражу – це замовити доставку квітів в Києві, прикрасити ними фотозону та власне місце відпочинку і повідомити гостей про обраний напрям для підбору відповідного одягу поверх купальника.

 

Для обраної тематики підійдуть наступні варіації живих квітів:

 

  • лілії всіх кольорів та підвидів;
  • квіти, що мають яскраві великі суцвіття: гібіскуси, орхідеї тощо
  • обов’язкова наявність так званих «лей» — квіткової гірлянди у вигляді намиста, що є класичним атрибутом свят на Гаваях.

 

Всі ці види можна придбати в флористичній службі доставки, а лей зі штучних квітів продають магазини сувенірів та атрибутів для тематичних свят.

 

Дрескод – купальник

 

У випадку вибору тематики вечірки в гавайському стилі для гостей буде найменше мороки, адже все що потрібно – це купальник та принтоване парео чи взята напрокат солом’яна спідничка. Для чоловіків потрібні пляжні шорти-бермуди в квітковий принт або однотонні під сорочку з короткими рукавами з яскравим малюнком пальм, квітів та моря.

 

Згідно з гавайськими звичаями, всім гостям свята ви маєте одягнути гавайське намисто з квітів в знак привітання та вдячності за візит на івент. У випадку проведення додаткових конкурсів типу «кокосовий поцілунок» чи «пластичний удав» заздалегідь підготуйте весь необхідний реквізит.

 

Не варто жорстко обмежувати колір або стиль купальника для гостей, адже тоді їм доведеться спеціально вишукувати потрібний принт та додатково витрачати кошти на купальний костюм, який вони, можливо, більше ніколи не одягнуть. Обмежтесь м’якішими правилами, наприклад, попросіть гостей обов’язково мати елемент з квітковим принтом. Це може бути парео, накидка або спідниця пишного крою.

 

Вибір локації

 

Найкомфортніше буде організувати вечірку в пляжному стилі в заміському комплексі з басейном, адже тоді вам потрібно витрачати мінімум сил на часу на її підготовку. Смачна кухня завжди поряд, бар з напоями та коктейлями теж є, а головне – зручна зона відпочинку з шезлонгами, рушниками та укритті у випадку дощу.

 

Виїзд на дику природу також має свої плюси, найголовнішим з яких – набагато менший бюджет та жодних обмежень по часу, гучності проведення свята або кількості гостей. При плануванні заходу з ночівлею на березі річки не забудьте про намети або бронювання номерів в найближчому готелі.

 

В цілому, провести атмосферну гавайську вечірку можна у будь-якому місці, де є вода, якщо якісно підійти до питання її організації. Якомога більше квітів, цікаві конкурси та смачна вечеря з напоями – запорука задоволених гостей від моря емоцій та позитивних вражень.

Источник