По кнопкодавству, під час призначення Сергія Шкарлета міністром освіти, відкрили кримінальну справу

Офіс генерального прокурора порушив кримінальну справу про неперсональне голосування у Верховній раді під час призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на пресслужбу ОГПУ.

Так, провадження відкрили за статтею 364-2 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) ККУ. Таке зловживання карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років зі штрафом від 8,5 до 17 тисяч гривень.

Раніше партія «Голос» повідомила про те, що Офіс генпрокурора відрив справу щодо кнопкодавства за Шкарлета. Згідно з повідомленням, проведення розслідування доручено Державному бюро розслідувань.

«Голос» також заявив, що картка депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Григорія Суркіса проголосувала «за» призначення Шкарлета, хоча Суркіса не було в залі Ради.

Раніше Комітет з питань регламенту та депутатської етики ВР не розглянув матеріали щодо ймовірного «кнопкодавства» під час голосування за призначення Шкарлета міністром освіти через те, що це питання «не належить до відань комітету». Фракція «Голос» звернулася до Офісу генерального прокурора через це рішення.

Источник

Новости Чернигова