Побиття директора чернігівського стадіону – поліція ідентифікувала усіх «титушок»

Чернігівська поліція оголосила про підозри молодикам, що причетні до побиття директора чернігівського стадіону Олександра Овчаренка.

Співробітники Чернігівського відділу поліції встановили поіменно майже 80 осіб, причетних до подій на стадіоні та попередили їх про відповідальність. Найактивнішим учасникам інциденту сьогодні вручено повідомлення про підозри.

Нагадаємо, 24 листопада кілька десятків осіб у масках та з шарфами ФК «Десна» увірвалися на території стадіону, витягнули з кабінету директора та посадили його у сміттєвий бак, вдаривши кілька разів кришкою баку по голові.

Напад відбувся через складні перемовини футбольного клубу та стадіону щодо фінансових питань: вартості оренди футболістами поля та відшкодування з боку стадіону інвестованих клубом у реконструкцію адміністративної будівлі 17 мільйонів гривень.

Вболівальники «Десни» заявили, що непричетні до нападу. Пізніше стало відомо, що нападники приїхали з Києва.

Поліція з’ясувала, що до нападу причетні майже вісім десятків осіб, переважно – мешканців Київщини. Слідчі спільно з прокуратурою сьогодні, 4 грудня, вручили повідомлення про підозри найактивнішим учасникам інциденту, безпосередньо причетним до нанесення тілесних ушкоджень директору стадіону.

Обставини інциденту розслідуються у рамках провадження, відкритого за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії, вчинені групою осіб). Її максимальна санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 4 років.

Источник

Новости Чернигова