Поетична весна з Іриною Вазерцевою у КЗ «Публічна бібліотека»

25 березня 2024 р.   26   0

Кадр з кліпу. На передньому плані Ірина Вазерцева — конотопська відьма.

Її життєвий та творчий шлях без перебільшень проходить крізь терни до зірок. Сьогодні її поемами, байками та гуморесками зачитуються чи не всі українці. Бо її народна творчість дуже близька простому люду. Вона правдива і щира. Поетеса Ірина Вазерцева проживає в Конотопі, проте вже стала частою і бажаною гостею літературно-мистецьких заходів на Прилуччині. Бо на них є шалений запит.

До Всесвітнього дня поезії Публічна бібліотека Сухополовянської сільської ради організувала потужний літературний захід «Поетична весна». Його особливою гостею і стала Іринка Вазерцева. Яка змусила гостей і сміятись і плакати, та переважно плакати від сміху через кумедні життєві історії, які лягли в основу її творів.

Або ось іще одна курйозна історія з життя Іринки, яка доводить, що бабу із села вивезти можна, а село із баби ні – жартує поетеса.

Ірина Вазерцева є авторкою поетичних збірок «Нерідна», «Під хмарами – на крилах вітряка», «Її написала війна» та прозової книги «Люди, кури… і драбина». Сценарії до її творів підказує саме життя. Ірина цікаво описує наші українські реалії та менталітет, перетворює прикру пригоду у повчальну історію. Героями більшості творів є реальні люди, які кохають, вірять, сподіваються, мріють та борються за своє щастя.

Поетеса ділиться, що війна внесла корективи та змінила тематику її творчості. Сьогодні чоловік Ірини стоїть на захисті країни у гарячих напрямках. А відтак книги поетеси із задоволенням читаються нашими захисниками та захисницями на передовій. А Ірина окрім творчості ще й активно займається волонтерством.

У ході заходу гості мали чудову нагоду подякувати поетесі за її щиру відверту і таку близьку кожному простому українцю творчість.

У ході заходу присутні мали змогу не лише послухати вірші байки, та гуморески з вуст поетеси, а ще й придбати на згадку збірку з підписом та побажаннями авторки. А також переглянути кліп на пісню «Всипте хлопці москалям», відомої співачки, заслуженої артистки України Ярослави Руденко, де у кліпі пані Ірина – в ролі Конотопської відьми.

У надскладний час поетеса Ірина Вазерцева додає нам усім гарного настрою та мотивації, вносить позитив, світло, тепло та відчуття домашнього затишку.

Джерело

Новости Чернигова