Показання та протипоказання гастроскопії

Гастроскопія — це важливий метод діагностики, який дозволяє лікарям детально оглянути внутрішню поверхню шлунка та верхніх відділів травного тракту. Ця процедура є незамінною для виявлення багатьох захворювань та станів, пов'язаних із шлунково-кишковим трактом. У цьому матеріалі ми розглянемо основні показання та протипоказання до гастроскопії, та важливість звернення до висококваліфікованих спеціалістів як в клініці https://amby.com.ua/gastroskopiya.

Показання до гастроскопії

 

Гастроскопія часто призначається лікарями для підтвердження діагнозу або з метою детального огляду внутрішніх органів. Основними показаннями до проведення цієї процедури є:

— Болі у верхній частині живота: гастроскопія допомагає виявити причини болю, включаючи виразки, запалення або пухлини;

— Печія та рефлюкс: часті або сильні напади печії можуть бути ознакою гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ), яку можна підтвердити за допомогою гастроскопії;

— Кровотеча: якщо спостерігаються кровотечі з шлунково-кишкового тракту, гастроскопія дозволяє визначити джерело кровотечі;

— Порушення ковтання: труднощі при ковтанні їжі можуть бути викликані різними причинами, включаючи стриктури або новоутворення, які можна виявити під час гастроскопії.

Протипоказання до гастроскопії

 

Хоча гастроскопія є безпечною процедурою, існують певні стани та ситуації, при яких її проведення може бути небезпечним або недоцільним. Основні протипоказання включають:

— Тяжкі захворювання серця та легень: пацієнти з серйозними серцевими або легеневими захворюваннями можуть мати підвищений ризик ускладнень під час гастроскопії;

— Проблеми з кровообігом: особи з порушеннями згортання крові або з гострими кровотечами можуть потребувати відстрочки процедури до стабілізації стану;

— Вагітність: хоча гастроскопія може бути проведена під час вагітності, вона має виконуватися лише у випадках крайньої необхідності і з особливою обережністю.

Медичний центр AMBY

 

Для проведення гастроскопії важливо звертатися до надійних та професійних медичних установ. Медичний центр AMBY пропонує високоякісні послуги гастроскопії, забезпечуючи точну діагностику та комфорт пацієнтів. У центрі працюють досвідчені лікарі та використовуються сучасні технології, що гарантує високу точність та безпеку процедури.

Підготовка до гастроскопії

 

Перед гастроскопією пацієнтам слід дотримуватися певних правил. Необхідно утримуватися від їжі та напоїв протягом 6-8 годин до процедури. Важливо обговорити з лікарем прийом будь-яких медикаментів, щоб уникнути можливих ускладнень. Для отримання детальної консультації та підготовки до процедури зверніться до медичного центру AMBY.

Источник

Новости Чернигова