Поліція Чернігівщини вчергове закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті

18 червня 2024 р.   20   0

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств у Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

16 червня до поліції звернулася 46-річна мешканка Чернігівської області, яка на популярному сайті оголошень у Інтернеті розмістила пропозицію з продажу сукні. З жінкою зв’язався покупець і у месенджері відправив посилання нібито для оформлення доставки. Заявниця перейшла за цим посиланням та ввела дані своєї банківської карти.

Згодом після перевірки онлайн-застосунка потерпіла виявила зникнення всіх грошей з її банківських рахунків. Також невідомий оформив на її ім’я кредитний рахунок і теж його спустошив. Загалом в наслідок дій зловмисника жінка втратила понад 80 тис. грн.

Зрозумівши, що її ошукали потерпіла звернулась до поліції. Нині правоохоронці розшукують причетних до шахрайських дій у рамках провадження за ст. 190 КК України.

Поліція Чернігівської області закликає громадян щоб не потрапити на гачок шахраїв по телефону або у Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки, адже при переході за сумнівними посиланнями ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. Завдяки цьому шахраї можуть привласнити всі кошти з ваших банківських рахунків.

Джерело

Новости Чернигова