Поліція Чернігівської області збільшила кількість рейдових груп, які перевіряють дотримання карантинних обмежень

Дотримання карантинних норм на Чернігівщині перевіряють спеціальні рейдові групи. До їх складу увійшли поліцейські, співробітники Держпродспоживслужби та громадських формувань.

За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності Андрія Зеляка, 15 листопада на території Чернігівської області поліцейські склали 30 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які карантинні обмеження запровадив Уряд з 14 листопада

Протоколи складалися переважно на керуючих суб’єктами господарювання (ресторани, кафе, бари тощо), які порушили вимоги Постанови Кабінету Міністрів №641 (зміни від 11 листопада 2020 року).

Найбільше порушників виявлено у Ніжині та Чернігові.

Загалом з початку дії карантину складено 929 протоколів за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від 17 до 34 тисяч гривень для громадян та до 170 000 гривень для посадових осіб.

Правоохоронці також приділяють велику увагу проведенню роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності безумовного дотримання встановлених  карантинних обмежень.

Сектор комунікації поліції

Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Источник

Новости Чернигова