«Помилка не в дипломатії. Помилка в тому, щоб дипломатувати з Путіним» – Зеленський


"Помилка не в дипломатії. Помилка в тому, щоб дипломатувати з Путіним" – Зеленський

Володимир Зеленський (Фото: ОП)

Президент Володимир Зеленський не бачить можливості для дипломатичного виходу з війни, оскільки жодні домовленості з російським диктатором Володимиром Путіним не працюватимуть. Про це президент сказав в інтерв’ю The Economist.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Зеленський сказав, що категорично проти закінчення війни шляхом досягнення будь-якого компромісу з Путіним. Війна триватиме, «поки Росія залишається на території України», сказав він.

На його думку, укладання з Путіним будь-якої угоди безглуздо, а ті, хто намагається говорити з російським диктатором, займаються самообманом, як західні лідери, які підписали угоду з Гітлером у Мюнхені у 1938 році лише для того, щоб побачити, як він вторгається до Чехословаччини.

«Помилка не в дипломатії як такої. Помилка – дипломатувати з Путіним. Він веде переговори лише із самим собою», – сказав Зеленський.

У тому ж інтерв’ю Зеленський сказав, що «якщо партнери нам не допоможуть, значить вони допоможуть Росії перемогти».

  • В офісі президента тверда позиція за формулою миру. Заступник голови ВП Ігор Жовква заявляв, що в Україні має бути лише «український план миру», а не «ватиканський», «китайський», «африканський».
  • Глава МЗС Кулеба: Росія веде геноцидну війну. Потрібно перемогти її на полі бою, потім – на переговори.
  • 7 вересня секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що Україна не вестиме переговори з Росією, поки Кремль не понесе відповідальності за свої злочини.

Читайте також: Контрнаступ. Посол Британії «не вірить», що Захід підштовхує Україну до переговорів із Росією

Джерело