Понад 47 тис грн зібрали для ЗСУ на благодійному концерті у Ніжинському університеті

2 листопада у стінах Ніжинського державного університету відбувся великий благодійний концерт команд телевізійної «Ліги Сміху», а саме: «Північний централ» (Чернігівщина), «ДЗНП» (Ніжин) та «СМТ» (Полтава) . Ведучою була зірка «Ліги Сміху» Анастасія Ткаченко (команда «Моя провінція»).

Протягом двох годин переповнена актова зала НДУ отримувала задоволення від чудового гумору і цим же допомогла нашим ЗСУ.

Прибуток від концерту склав 47 172 грн! Кошти будуть доплюсовані до прибутків від інших заходів, що проходили у Ніжинському університеті у рамках акції «НДУ для ЗСУ».

«Що саме та для якого підрозділу буде закуплено, ми звичайно же відзвітуємо.

А зараз хотілося б подякувати всім причетним до дійства. Спасибі командам „Ліги Сміху“, що відгукнулися на пропозицію, провести благодійний концерт. Усі ви не тільки допомагаєте у такий складний час піднімати настрій, а й нищити ворога.

Дякуємо за підтримку ректору університету Самойленку Олександру, відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції. Дякуємо профкому студентів та творчому об’єднанню #naStile.

За технічну підтримку концерта ми дякуємо Master Dj.

І звичайно ж, ВЕЛИКА подяка всім, хто відвідав концерт. Саме ви наблизили нашу ВЕЛИКУ перемогу!» — зазначено на сторінці НДУ в соцмережі.

За інформацією Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник