Понад мільйон на вбиральню: у Чернігові хочуть відбудувати зруйнований росіянами туалет

У Чернігові планують відбудувати туалет біля драматичного театру, який був зруйнований російськими окупантами під час ракетного удару по місту у серпні 2023-го року.

 

Про це йдеться на сайті 0462.

 

Відповідні зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки у вівторок, 6 лютого, прийняв виконавчий комітет чернігівської міськради.

 

«1,5 мільйони гривень – внески на «Паркування та ринок» (комунальне підприємство, яке, зокрема, опікується громадськими вбиральнями, – прим.) на встановлення нової вбиральні замість зруйнованої біля Драмтеатру», — описав пропоновані зміни очільник управління ЖКГ міської ради Ярослав Куц.

 

Втім, далі чиновник додав, що новий туалет встановлять лише за наступної умови:

 

«Якщо, звичайно, будуть кошти».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ З БЕРЕЗНЯ ЧЕРЕЗ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПОЧНУТЬ ВІДКЛЮЧАТИ СПОЖИВАЧІВ ВІД ВОДОПОСТАЧАННЯ

 

Варто зазначити, що передбачення грошей у тій чи іншій міській програмі не завжди означає реальне виділення їх з бюджету. Наприклад, у минулому році так й не були виділені передбачені програмою з охорони та збереження пам`яток культурної спадщини м. Чернігова на 2022-2026 роки 504 тисячі гривень, за рахунок яких планувалося почати демонтаж пам’яток, що підпадають під дерусифікацію.

 

Источник

Новости Чернигова