Постать бога Зевса у сучасному кінематографі та мистецтві

Зевс – це один з найголовніших богів у грецькій міфології. Саме він контролював стихію та міг керувати небесними силами, сидячи на своїй горі. З використанням образа Зевса можна ознайомитися за посиланням https://whoiszeus.com.ua/, що пропонує детальну інформацію про цю міфічну істоту.

 

Символ Зевса у культурі, мистецтві та міфології

 

Якщо вірити міфологічним розповідям, то саме Зевс переміщувався небом на колісниці, яку направляли вдалину орли. Ці хижі птахи – вірні слуги Зевса, які могли покарати людей за їх погані вчинки та провини. Наприклад, орел видзьобав печінку Гефеста.

 

Зевс – це божество, яке здатне перетворюватися на людину та бачити майбутнє. Не дивлячись на божественне уособлення, Зевс не вважався гарним сім'янином та поціновувачем сімейних цінностей.

 

Постать Зевса у мистецтві:

 

— Олімпійський скульптор Фідій створив постать Зевса, яка являє собою чоловіка кремезної статури, що сидить на троні. Особливість скульптури у матеріалах виготовлення. Тіло створювалося з використанням слонової кістки, завершила образ золота накидка. Саме цей образ Зевса став найпоширенішим. Зображення цього бога можна побачити на монетах Олімпу та античних країн.

 

— Ім'я Зевса використовується зараз у музиці та різних іграх, а також в кінострічках. Як не дивно, але саме в ігрових автоматах образ Зевса використовують найчастіше. Зокрема це симулятори будівництва, замків, які були створені всередині 2000 років. Популярні сімейні настільні ігри про Зевса на канікулах.

 

— Саме цей герой став натхненням для багатьох геймерів, а також спеціалістів в області криптовалют. Програмісти створили потужний вірус Зевс, з яким досить важко боротися. Не дивлячись на те, що все менше людей цікавляться міфологією, Зевс нерідко виступає натхненням для сучасної молоді, що працює в різних сферах. Це відбувається через уособлення сили, рішучості та могутності.

 

 

Використання імені Зевса в сучасній кінематографії

 

На даний час створено величезну кількість кінострічок, головним героєм яких виступає Зевс. Зокрема це кінофільм “Битва титанів”, а також “Війна богів”. Зовсім нещодавно вийшов незвичний серіал від Нетфлікс, який може похизуватися унікальною анімацією та чудовою музикою. Саме цей серіал стане справжньою насолодою для поціновувачів міфології. Анімаційний серіал створений у цікавих кольорах. Зазвичай у грецькій міфології Бога зображували у білих кольорах, порівнюючи його з янголом та ідеальною істотою. У серіалі образи створені в сірих відтінках, що натякає на їхню гріховність.

 

Ім'я Зевса використовується не лише у кінематографії, але й для того, щоб називати малюків. Ім'я досить популярне в США та Бразилії. Вважається, що хлопчик з таким іменем буде сильним, цілеспрямованим та жорстким.

 

Источник

Новости Чернигова