Потужна команда Прилуцького фахового медичного коледжу міцно тримає волонтерський фронт

05 грудня 2023 р.   14   0

Медикаменти, маскувальні сітки, м’які подушки, химери та окопні свічки біля яких український солдат сьогодні гріє руки в холодному фронтовому окопі. Все це зібране волонтерами Прилуцького фахового медичного коледжу щотижня відправляється на фронт до наших захисників. А ще в бліндажі завжди зігрівають душу щирі дитячі малюнки.

Прилуцький фаховий медичний коледж на всю Чернігівщину славиться своїм потужним волонтерським хабом. З перших днів повномасштабного вторгнення тут активно підтримують ЗСУ. Плетуть маскувальні сітки та химери, виготовляють окопні свічки, та навіть шиють м’які подушки для міцного сну наших захисників.
 
Студентка 4-го курсу Алла каже, що у волонтерському хабі всі — універсальні солдати. Проте вона відповідає саме за пошив подушок для військовослужбовців.
Аня у волонтерському хабі відповідальна за плетіння сіток та химер.
А на іншій локації цех по виготовленню окопних свічок.
 
Щодня у волонтерському хабі медколеджу кипить робота. Хтось у перервах між парами, хтось залишається після занять аби зробити свій маленький, але такий важливий внесок у нашу перемогу.
 
Ось у цьому приміщенні цілий склад окопних свічок, які мають відправитися на передову, аби зігрівати руки нашим бійцям в холодному фронтовому окопі. І це найменше, що ми можемо зробити для нашої перемоги¸ наголошують волонтери медичного коледжу.

Джерело

Новости Чернигова