Повна недбалість і безгосподарність: так оцінюють містяни роботу місцевої влади Прилук

28 грудня 2023 р.   5   0

Кінець року – традиційний час підбиття підсумків, коли очільники громад пишуть чи то письмові звіти, чи то проводять їх перед громадою в очній формі. Міська ж влада Прилук поки не зробила ані того ані іншого. Натомість громада через комунальний телеканал системно отримує вкид інформації про те, як після прийнятого у Прилуках бюджету місто зажило і розквітло. От тільки картинка розходиться з реальністю, кажуть обурені містяни.
 

Такого безладу у місті, як за господарювання цієї влади Прилуки ще не бачили! Це вже коментар стосовно не розчищеної площі перед собором Різдва. Питання підіймається системно під час церемонії прощання з героями. Невже не можна розчистити хоча б ту частину міста, той шматочок шляху, який стає останнім для героїв.
 
Обурюються містяни і недолугим ремонтом доріг, який аврально проводили в кінці осені на початку зими, закатавши понад 3 млн грн. в асфальт. Добре що погода не дала використати усіх 5, каже Олексій. Бо до весни такий ремонт навряд чи достоїть.
 
Підіймають містяни і одвічну болючу тему вивозу сміття. Навіть попри прийнятий у місті бюджет ситуація не змінилася на краще.
 
Не лишень прилучани, а й гості міста обурені бездіяльності місцевої влади.

Є й такі містяни, яких усе влаштовує, або ж їм немає ніякої різниці. Головне, аби ця бездіяльність влади і зневага до людей не мала плачевних наслідків. Бо терпець може урватися, кажуть містяни.

Ось таку оцінку, навіть без звіту очільниці, дають люди владі Прилук. Тут і додати нічого. Бо бюджет прийняли, а чи відбулися позитивні зрушення – питання риторичне.

Джерело

Новости Чернигова