Працюють, співають, волонтерять. БК с. Онищенків Линовицької тергромади — центр місцевої активності

15 грудня 2023 р.   18   0

Директор Онищенківського будинку культури Ольга Васильченко за півроку з липня 2023 створила на базі будинку культури центр місцевої активності. Перш за все – розпочала з благоустрою.

Замінили підлогу, реконструювали стіни, привели до ладу фойє, попрацювали як дизайнери і навколо будинку культури. На сьогодні ремонтні роботи тривають – оформлюють зал, сцену. До роботи долучили місцеву майстриню. За три тижні на сцені ожив український орнамент.

Поки триває ремонт у будинку культури ні на хвилину не припиняється робота. Проводить репетиції народний аматорський ансамбль «Журавка», тут можна пограти в шахи, більярд, працюють гуртки – тільки танцювальних функціонує три.
Танцями активно займається як дітвора, так і представники старшого покоління. Наймолодшій вихованці танцювального гуртка 6 років, найстаршій – вже за 60.

У центрі місцевої активності села Онищенків ефективно вирішують як культурні, так і соціальні питання. Тут об’єднуються творчі активні люди.

Працівники будинку культури не тільки організовують дозвілля, займаються волонтерством, долучають до допомоги військовим всіх односельців, всю громаду.
За невеликий проміждок часу вдалося зібрати понад 100 тис. грн – захисникам придбали автівку.

Поки у будинку культури ремонт, організовують виїзні творчі зустрічі, концерти ярмарки – це все за будь-якої погоди і артисти не відмовляються.

На сьогодні для захисників назбирали близько 50 тис. грн. Центр місцевої активності села Онищенків активно співпрацює з керівництвом Линовицької громади, благодійниками, односельцями. Разом – до перемоги!

Джерело

Новости Чернигова