Прем’єри, кадрові зміни та поповнення актерського складу: Чернігівський драмтеатр відкрив 96-й театральний сезон. ФОТО

Вчора, 3 вересня, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка відкрив 96-й театральний сезон. Цього ж дня відбулися збори колективу театру, під час яких було обговорено низку робочих питань, пов’язаних з підготовкою і проведенням нового театрального сезону.

Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

Зокрема керівник театру Сергій Мойсієнко представив колегам новопризначених заступника директора з реклами та гастрольної діяльності Олександра Майшева, головного адміністратора Наталію Коваленко та реквізитора Катерину Чернявську.

Яскравою святковою подією стало представлення молодих актрис Марії Кравченко і Оксани Ленчевської, які пройшли конкурсний відбір аби працювати у Чернігівському театрі, та обряд їх посвячення в артисти нашого театру. Художній керівник театру Андрій Бакіров привів до Присяги нове поповнення театральної трупи та побажав їм успішного творчого шляху в дружній театральній родині шевченківців.

Фото — сайт театру

 

Нагадаємо, цьогоріч із врахуванням епідемічної ситуації в країні, новий театральний сезон розпочався на місяць раніше від звичайних термінів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЖЕ ВЧЕТВЕРТЕ: У «БЕРЕМИЦЬКОМУ» ПРОЙДЕ ФЕСТИВАЛЬ «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО»

Тож цей сезон обіцяє бути багатим на прем’єрні покази, нові концертні програми, цікаві мистецькі проекти.

Тільки до кінця поточного року шевченківці готуються представити глядачам такі прем’єрні вистави: казка для всієї родини «Мауглі» за Редьярдом Кіплінгом у постановці режисера Анастасії Кузик (19 і 26 вересня); камерна вистава «Мар.Лені» за п’єсою німецької драматургині Теї Дорн (жовтень) і «Вісім жінок» французького літератора Робера Тома (грудень) у постановці режисера Андрія Бакірова; сучасна сценічна постановка за твором «Земля» української письменниці Ольги Кобилянської режисера Дениса Федєшова (листопад).

Фото — Віктор Кошмал

 

Крім того, головний диригент театру, заслужений артист України Олексій Рощак разом з вокалістами готує нову концерт-виставу, до якої ввійдуть кращі сольні номери артистів театру. До новорічних свят будуть підготовлені святкові концертні програми театру-кафе, які уподобали шанувальники театру, а для дітлахів – ігрові інтермедії біля новорічної ялинки.

Головне фото — Віктор Кошмал

Источник