Президент Австрії прибув до України та відвідав Бучу

КИЇВ. 1 лютого. УНН. Президент Австрії Александр Ван дер Беллен повідомив, що прибув до України та відвідав Бучу, передає УНН.

Цитата

«Прибув до Києва. Після майже року війни Україну не забуто. Разом із Президентом Зеленським та мужнім народом України – ми виступаємо за європейські цінності», — написав Ван дер Беллен у Twitter.

Деталі

Згодом він опублікував фото з Бучі.

«Тут, у Бучі, я сумую за кожним окремим життям, знищеним цією жахливою загарбницькою війною. Ці злочини проти людства, проти всього, за що ми виступаємо, не повинні бути забуті і не повинні залишитися безкарними», — вказав Ван дер Беллен.

Окрім того, у відеозверненні він повідомив, що зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським.

Arrived in Kyiv.

After almost one year of war, #Ukraine is not forgotten. Together with President @ZelenskyyUa and the brave people of Ukraine – we stand for European values. (vdb) pic.twitter.com/80InsNdQYd

— A. Van der Bellen (@vanderbellen) February 1, 2023

Here in #Bucha, I mourn for every single life destroyed by this terrible war of aggression.

These crimes against humanity, against everything we stand for, must not be forgotten and must not go unpunished. (vdb) pic.twitter.com/UdRBhZ59Bd

— A. Van der Bellen (@vanderbellen) February 1, 2023

Доповнення

Раніше повідомлялося, що Австрія та Угорщина домовилися не відправляти зброю в Україну, щоб «запобігти подальшій ескалації».

Джерело: УНН