Прийом громадян міським головою: обговорили актуальні на сьогодні теми

Безпосередня комунікація з ніжинцями допомагає оперативно вирішувати питання, які турбують містян. Загалом, 12 ніжинців попередньо зареєструвались, щоб особисто озвучити свої проблемні питання міському голові.

Мама загиблого Героя України Данила Мурашка прийшла з ініціативою від 299 бригади тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова перейменувати одну з вулиць на честь її сина. Міський голова доручив розглянути дане питання на відповідній комісії.

Вже традиційно турбують ніжинців питання благоустрою прибудинкових територій та ремонту дорожнього покриття. Зокрема, звернулись жителі вулиць Шевченка, Авіації, Об’їжджої та Овдіївської з проханням відремонтувати дорожнє покриття біля їх будиків.

Поміж заявниками була внутрішньо переміщена особа з Донецької області. Її турбувало питання отримання матеріальної допомоги.

Батьківський колектив садочку №1 «Барвінок» звернувся до міського голови з приводу облаштування укриття у закладі дошкільної освіти. Олександр Кодола відповів, що робота в цьому напрямку ведеться постійно. Влада залучає донорів та міжнародні організації, щоб знайти фінансування. Поки питання з будівництвом укриття для садочка залишається відкритим, начальнику Управління освіти було надане доручення пропрацювати з батьками та педагогічним колективом інші можливі варіанти.

Варто зазначити, що на прийом до міського голови приходять небайдужі ніжинці, які дякують владі за проведену роботу з благоустрою та вносять слушні пропозиції в цьому напрямку. Сьогодні під час зустрічі з міським головою заявниця озвучила ініціативи щодо благоустрою квіткових зон. Міський голова доручив відповідному управлінню розглянути їх.

Всі звернення були розглянуті та надані доручення відповідним структурним підрозділам та управлінням для оперативного вирішення питань.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: Ніжинська міська рада

Источник

Новости Чернигова