Прилучани долучилися до радіодиктанту національної єдності

  18   0

У день української писемності та мови до найбільшого україномовного флешмобу – радіодиктанту національної єдності, — традиційно долучилися мільйони українців по всьому світу. Прилучани теж не стали винятком.

Вдома та на роботі, в книгозбірнях та школах, великі і малі містяни доєдналися до акції єднання. У цій аудиторії зібралися випускні – 9 та 11 класи 7-го ліцею. Дев’ятикласники діляться, що це їх перший досвід. Учні помітно хвилюються та зосереджено вдивляються в екран. Текст української письменниці та режисерки Ірини Цілик лунав голосом народної артистки України Ади Роговцевої.

Вчитель української мови Світлана Василюк ділиться, заплакала всі аркуші поки слухала щемливий текст. Перейнялися глибоким змістом тексту і старшокласники.

Були в учасників радіодиктанту деякі зауваження щодо диктора.

І хоча радіодиктант національної єдності — це не про помилки, а про відчуття себе частиною великої української спільноти, це більше процес, аніж результат. Всеодно учасники з нетерпінням чекають на результат! Бо українці — нація непереможна та з чудовим почуттям гумору.

Джерело