Прилуччина знову в скорботі: через 10 місяців після смерті на щиті повернувся на рідну землю Андрій Дрозов.

10 серпня 2023 р.   68   0

10 серпня Прилуки проводили в останню путь прилучанина, воїна Андрія Дроздова. Гідно виконуючи свій військовий обов’язок, стрілець-снайпер 1 штурмового відділення військової частини А 4010 в районі населених пунктів Озерянівка та Миколаївка Друга Донецької області, 13 жовтня 2022 Андрій Дроздов загинув. У травні 2023 року був похований в місті Дніпро. І лише нині тіло чоловіка доправили на рідну прилуцьку землю.

Народився Андрій Юрійович 3 жовтня 1977 року. Навчався у ліцеї №7. Попрощатися із Андрієм зібралися і однокласники. Однокласник загиблого військового Анатолій каже, звістка про загибель однокласника дуже шокувала.
 
У 1999 році Андрій закінчив Прилуцький агротехнічний технікум за спеціальністю технік-електрик. Навчався, кажуть, непогано.
 
А це Валерій. Троюрідний брат Андрія. Каже, той завжди, за будь-яких обставин  приходив на допомогу.
 
Працював Андрій на різних підприємствах Прилук. Останні роки проживав у Києві та мав, як і всі українці, плани на майбутнє. Однак війна перекреслила все заплановане і не роздумуючи Андрій Дроздов пішов на фронт добровольцем.
 
Попрощатися із загиблим воїном Андрієм Дроздовим на Центральній площі міста зібралися рідні, близькі та небайдужі. У глибокому смутку залишилася сім’я Андрія Дроздова: батьки Тетяна Іванівна та Юрій Іванович, дружина, та четверо дітей. Вічна слава герою!

Джерело