Прилуцька громада в останню земну дорогу провела захисника — Рустама Мамєдова

22 вересня 2023 р.   31   0

Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити у Прилуцьку громаду. І кожна така втрата до щему в серці. 22 вересня в останню земну дорогу містяни проводжали Рустама Мамедова уродженця села Ковтунівка. Йому було лише 32.

Рустам до останнього боровся за волю і свободу нашої держави та щиро вірив у те, що перемога вже скоро прийде на нашу землю. Дуже боляче, коли гинуть молоді мужні і здорові хлопці, які ще навіть не встигли створити сім’ю, народити дітей та продовжити свій славний рід, каже голова Яблунівської громади Вікторія Сімячко.
 
Після повномасштабного вторгнення Рустам пішов по стопах свого старшого брата Миколи. Вирішив виконати свій військовий обов’язок та не вагаючись став до лав ЗСУ.
 
Відданий військовій присязі на вірність українському народові Рустам мужньо виконував свій військовий обов’язок. А 16 вересня внаслідок ворожого мінометного обстрілу точки евакуації поблизу Бахмута Рустам загинув. Евакопункт був ущент розбомблений окупантами.

Попрощатися із військовослужбовцем, який загинув захищаючи Україну від російських окупантів, віддати йому шану прийшли численні мешканці прилуцької громади. В пам’ять про героя звучить гімн України та прощальна промова.
 
В останню путь свого захисника громада проводжає стоячи на колінах.  Світлий спомин про мужнього воїна України назавжди залишиться у наших серцях.

Джерело

Новости Чернигова