Прилуцький фаховий медичний коледж — волонтерський

  14   0

З перших днів війни студенти, викладачі та співробітники Прилуцького фахового медичного коледжу займаються активною волонтерською діяльністю. І ось до Міжнародного Дня Волонтера, в черговий раз, 5 грудня зібрались дружнім колективом задля виготовлення необхідних речей для наших військових.

Частина студентів плете кікімори. Це складний, довготривалий процес, який потребує уважності і терпіння. Команда працює, як злагоджений механізм : у кожного свої функції та обов’язки.

Інша частина студентів виготовляє окопні свічки, щоб наші захисники мали світло і тепло. Сьогодні партію таких свічок відправили на фронт Бахмутському напрямку.

Окрема група студентів виготовляє зимові маскувальні сітки. Хтось нарізає білі простирадла на стрічки, а хтось прив’язує їх до сітки.
Всі працюють як єдиний бджолиний вулик, задля спільної мети – перемоги.

Долучились студенти й до благодійної організації «10 гривень Прилуки», збирають кошти та передають на потреби ЗСУ. Не маловажливою і актуальною є акція «Здай кров», в якій також вони беруть участь.  

Голова районної військової адміністрації Володимир Чернов відвідав Прилуцький фаховий медичний коледж аби особисто подякувати усім студентам – волонтерам за їх неоціненний вклад в нашу спільну перемогу.

Джерело

Новости Чернигова