Прилуцькою окружною прокуратурою вжито заходів щодо наповнюваності місцевого бюджету Прилуцької місцевої територіальної громади

24 травня 2024 р.   18   0

Прилуцькою окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення суду, яким задоволено позовні вимоги прокуратури в інтересах держави в особі Прилуцької міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Енера Чернігів» про стягнення безпідставно отриманих коштів у сумі понад 731 тис. грн.

Підставою звернення прокуратури до суду стало укладання між лікувальним закладом та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енера Чернігів» додаткових угод з порушенням вимог законодавства, що призвело до безпідставної зміни істотних умов договору та зростання ціни на електричну енергію, покладення на бюджетну установу економічно невигідних зобов`язань щодо необґрунтованого витрачання бюджетних коштів.

Суд дійшов висновку про недійсність додаткових угод до договору на постачання електричної енергії для потреб непобутових споживачів, укладених між лікувальним закладом м. Прилуки та ТОВ «Енера Чернігів», та зобов’язав стягнути надмірно сплачені кошти.

Наразі рішення суду виконано в повному обсязі, до місцевого бюджету Прилуцької місцевої територіальної громади надійшли грошові кошти в сумі понад 731 тис. грн., яка у такий нелегкий час у зв’язку із збройною агресією Російської федерації може витрати вказані кошти на потреби територіальної громади відповідно до умов сьогодення.

 

Джерело

Новости Чернигова