Прилуки, дитяча бібліотека, виставка «Пластиліновий світ» Тараса Джеваги

  25   0

Прилуки, дитяча бібліотека, виставка «Пластиліновий світ» Тараса Джеваги

Побачити броньовану військову техніку на власні очі відтепер можна і в Прилуках. Щоправда у зменшеному вигляді)) У приміщенні міської дитячої бібліотеки діє виставка пластилінових фігурок. Її автор – восьмикласник Тарас Джевага.

Більше шести років хлопець присвячує свій вільний час ліпленню. Для цього у нього є спеціальні пластикові інструменти і навіть власна майстерня. Спочатку хлопець виліплював фігурки персонажів комп’ютерних ігор. Згодом про його захоплення дізналися вчителі і запропонували зробити виставку фігурок у школі.

Сьогодні ж Тарас найбільше пишається своєю колекцією бойової техніки. Перший танк, на підтримку ЗСУ, хлопець виліпив у березні цього року. Згодом з’явився ще один, а за ним – третій…

Щоб виліпити останній  хлопець використовував довідкову літературу, яку знайшов у дитячій бібліотеці.
До речі, у Тараса вдома контейнери пластиліну! Однак до розхідного матеріалу хлопець відноситься економно і вироби з нього — фарбує, коли не вистачає якогось кольору. Ну а завідувачка дитячою бібліотекою Євгенія Гнатів радіє тому, що у Прилуках зростає така вигадлива молодь.

А щоб відвідувачі книгозбірні могли більше дізнатися про моделі представлених Тарасом бойових машин, її працівники організували ще й виставку книг про техніку.

Джерело

Новости Чернигова