Призначено нового єпископа Чернігівського і Ніжинського

2 лютого 2023 р. в Синодальній залі Митрополичого дому – Резиденції Предстоятеля Православної Церкви при Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі, відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України). У засіданні взяли участь одинадцять членів Священного Синоду. Преосвященний Роман, митрополит Вінницький і Брацлавський, був відсутній з поважної причини.

Священний Синод заслухав і взяв до відома звіти Блаженнійшого Митрополита Епіфанія та Преосвященного митрополита Симеона про візити до Вселенського Патріархату та Церкви Кіпру, а також до Ватикану.

Головою Синодального видавничо-просвітницького управління призначений протоієрей Богдан Тимошенко, його заступником – священник Іван Сидор.

В адміністративних межах Білоцерківського району Київської області було утворено Білоцерківську єпархію шляхом виділення зі складу Київської єпархії. Керуючим єпархією архієпископом Білоцерківським обраний Преосвященний Євстратій, якого було звільнено від керівництва Чернігівською єпархією.

Єпископом Чернігівським і Ніжинським призначений Преосвященний Антоній (Фірлей), якого було звільнено від обов’язків вікарія Київської єпархії.

За матеріалами pomisna.info

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник