Про захворюваність на ГРВІ та ковід у Ніжині

Фото з мережі

Щотижневий звіт КНП «Ніжинський міський ЦПМСД»

Протягом робочого тижня, до закладу звернулось 3624 особи, з приводу захворювань – 2318, в т.ч дорослих – 1863, дітей – 455.

Зареєстровано хворих на ГРВІ — 454 пацієнти, з них дітей — 188, дорослих — 266. Захворюваність на COVID -19 тримається практично на одному рівні. За минулий тиждень зроблено 64 швидких тести, 4 серед них – позитивні. Відібрано – 17 ПЛР, 2 з них – позитивні.

Вакцинація – найбезпечніший та найефективніший з відомих людству спосіб захисту від небезпечних інфекційних хвороб. Вакцинуючись, ви точно знаєте, що на певний термін отримуєте високоефективний засіб захисту від інфекційної хвороби.На цьому тижні в закладі були наяві дві вакцини для профілактики від COVID-19, а саме Коронавак та Пфайзер.

За минулий тиждень проведено 109 щеплень, 55 – Короновак, 54 – Пфайзер. Більша кількість вакцини використовується на бустерну дозу. Всі бажаючі щепитися, можуть звернутися до свого сімейного лікаря або в амбулаторію №9, яка знаходиться по вул. Успенській 2, кабінет №24. Бустерну дозу(третю) кожен може отримати через 3 – 9 місяців після другої вакцинації.

Також не забуваємо про планову вакцинацію за календарем щеплень і кожні 10 років ревакцинацію АДП-М(дифтерія, правець). Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них. За минулий тиждень в кабінеті щеплень зроблено: АКДП (діти) – 44 щеплення, АДП-М (дорослі) – 6 щеплень, , поліомієліт – 50, гепатит В – 21, гемофільна інфекція – 15 щеплень, кір, краснуха, паротит – 20 щеплень, туберкулінодіагностика – 14 щеплень.

І пам’ятаємо: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова