Пробне ЗНО на Чернігівщині перенесли з 10 на 24 квітня

Через припинення руху громадського транспорту пробне ЗНО у Чернігівській області перенесуть на 24 квітня.

Про це оголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Незалежно від того, коли саме учасник проходитиме оцінювання, для нього буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома. Однак різнитимуться дати ознайомлення із тестовими зошитами, а також дати внесення відповідей до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Учасники з Чернігівщини, для яких тестування буде перенесено на 24 квітня, зможуть занести свої відповіді на тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання). З 10 до 28 квітня в кабінетах цих учасників буро змістять «бонусні тести» (тести пробного ЗНО, на які учасник не був зареєстрований), які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс з 10 до 28 квітня.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ДОЗВОЛИЛИ ПРАЦЮВАТИ КАВ’ЯРНЯМ НА ВИНІС ТА ВІДВІДУВАТИ ЦВИНТАР У ВИХІДНІ

Наприклад, якщо учасник  зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього навчального предмета 24 квітня й занесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня. Однак він зможе уже 10 квітня ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня внести свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні уже 11 квітня. Тому учасникам, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня слід утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії.

Нагадаємо, раніше чиновники Міністерства освіти та науки запевнили: 2021 року пробне ЗНО, основна сесія ЗНО відбудуться в установлені терміни. Торік через суворий карантин пробне ЗНО скасували.

Фото з мережі

Источник