Продаж комерційної нерухомості на Prozorro.Продажі

Комерційна нерухомість через Prozorro.Продажі пропонує широкий спектр варіантів для бізнесу. Від офісних просторів до складів, від роздрібних магазинів до готелів, Prozorro.Продажі задовольнить потреби будь-якого підприємця. Платформа гарантує прозорі торги, даючи шанс придбати цінний актив за вигідною ціною. Вся необхідна інформація про лоти, включаючи фото та документи, доступна для детального ознайомлення. Можливість спілкування з продавцем дозволяє отримати всю важливу інформацію. Користувачі Е-Тендер отримують повну підтримку на всіх етапах – від реєстрації до заключення угоди. Продаж комерційної нерухомості відкриває нові горизонти для розвитку бізнесу, надаючи доступ до широкого спектру комерційної нерухомості.

продаж комерційної нерухомості на Prozorro.Продажі

Види комерційної нерухомості

На Prozorro.Продажі представлені різні види комерційної нерухомості, які задовольнять потреби різних підприємців та інвесторів. Кожен вид комерційної нерухомості на Prozorro.Продажі має свої характеристики та потенціал для інвестицій. При виборі конкретного об’єкта важливо враховувати його місцерозташування, стан, потенційні можливості для бізнесу та інші фактори, які можуть вплинути на дохідність інвестиції. Ось декілька основних видів:

  • Офісні приміщення. Це можуть бути як окремі офісні будівлі, так і офісні простори в багатофункціональних комплексах.
  • Складські комплекси. Включають великі складські простори, логістичні центри, а також невеликі складські одиниці.
  • Торгові приміщення. Це можуть бути як окремі магазини, так і цілі торгові центри.
  • Готелі та ресторани. Включають готельні комплекси, гостьові будинки, ресторани та кафе.
  • Промислові об’єкти. Це можуть бути виробничі площі, заводи або цехи.
  • Земельні ділянки під комерційну забудову. Ділянки, які призначені для будівництва комерційних об’єктів.
  • Нерухомість для сфери послуг. Включає об’єкти для медичних центрів, салонів краси, фітнес-центрів тощо.

Хто може брати участь в аукціоні комерційної нерухомості

Prozorro.Продажі запрошує різноманітних учасників до участі в аукціонах з продажу нерухомості в Україні. Система відкрита як для фізичних, так і для юридичних осіб, включаючи іноземних учасників, за винятком громадян країн, що мають обмеження. Важливою умовою є наявність реєстрації на акредитованому майданчику Prozorro.Продажі та відсутність заборгованостей по податках і обов’язкових зборах в Україні.

Учасники аукціону не повинні перебувати в процесі банкрутства чи ліквідації, а також не повинні перебувати під санкціями згідно законодавства України. Вимоги можуть варіюватися в залежності від конкретного типу аукціону. Для участі потрібно дотримуватися процедурного порядку, подавши заявку на участь та забезпечивши виконання взятих на себе зобов’язань. Е-Тендер пропонує можливості для придбання нерухомості різних типів у всій Україні, використовуючи передові технології системи Prozorro.Продажі.

Продаж нерухомості через аукціон на Е-Тендер відрізняється простотою та зручністю. Початок процесу – реєстрація на сайті Е-Тендер, де ви вводите свої дані для створення облікового запису та його верифікації через електронну пошту або телефон. Система пошуку на сайті дозволяє легко знайти лоти, що відповідають вашим критеріям пошуку. Після вибору лоту, ви заповнюєте форму заявки, погоджуючись з умовами аукціону, і сплачуєте гарантійний та реєстраційний внески.

Новости Чернигова